Jak nám můžete pomoci?

Protože patříme mezi neziskové organizace, je pro naši činnost velmi podstatná a často nepostradatelná finanční, fyzická či morální podpora. Všem našim dárcům a spolupracovníkům jsme velmi vděčni za jejich příspěvky.

Existují tyto možnosti podpory: hybshkonecV první řadě se můžete zúčastnit našich akcí, které Vám budeme představovat na tomto oficiálním webu, či na našich stránkách na facebooku.QRplatba

Další možností jak podpořit naši činnost je finanční dar, který můžete zaslat na účet číslo 2651290389/0800 a jako variabilní symbol uveďte 3702. K tomuto účelu můžete použít pohodlnou QR platbu.

Pokud chcete podpořit kampaň Zvíře v nouzi (činnost záchranné stanice pro handicapované živočichy Falco) uveďte variabilní symbol 370200 .
Pro oznámení vaší podpory nás můžete kontaktovat na emailu info@csoplitomerice.cz nebo zde v komentářích 🙂

Dary poskytnuté naší organizaci snižují základ daně z příjmů právnických osob dle § 20 odst. 8 zákona č. 586/1992 Sb. o daních z příjmů.

Sponzorství ČSOP je možné sponzorovat jako celek nebo podpořit konkrétní programy a aktivity. Rádi uvítáme nejen finanční sponzorství, ale i materiální pomoc (pomůcky pro práci v terénu, krmení pro záchrannou stanici, odměny do soutěží apod.).